Ostukorv - 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Transport

Ridikyl  toimetab kauba kliendile vastavalt kliendi poolt tehtud valikule üle kogu Euroopa vastavalt alltoodule. Kliendi tellimusele vatatakse 24 tunni jooksul tellimuse kohalejõudmisest ja ostuhinna täielikust tasumisest. Tellimuse kinnitus jõuab kliendini automaatselt meili teel. Kaup lähetatakse teele hiljemalt 48 tunni jooksul pärast kauba ostuhinna laekumist, v.a. juhul kui kauba juures ei ole märgitud teisiti.

Meie kootööpartnerid on:

Omniva pakiautomaat -  Tarneaeg 2-5 päeva.

SmartPost - Tarneaeg 2-5 päeva.

Omniva kullerteenus -  Tarneaeg 4-7 päeva.

Nädalavahetusel ja riigipühal hakkab eelnimetatud 48-tunnine kauba lähetamise tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riigipühale järgneval esimesel tööpäeval kella 9.00-st!

Kaup toimetatakse kliendi poolt tellimuse vormistamisel viidatud Omniva pakiautomaati või SmartPost pakiautomaati, kust klient saab tellitud kauba kätte SMS-na saadud turvakoodi sisestamisel. 

Vastavalt kokkulepetele logistikapartneritega jõuab Ridikylist tellitud kaup kliendi poolt tellimuse vormistamisel valitud pakiautomaadini kuni 2-5 päeva jooksul alates kogu kauba maksumuse laekumisest Ridikyli / My furnix OÜ arvelduskontole, v.a. juhul, kui konkreetse toote juures on märge, et selle lähetamise ja / või kohaletoimetamise aeg erineb kauba juures fikseeritud lisatingimustes või klient on kasutanud postiteenusena Omniva kulleri .


TÄHELEPANU! Ülal nimetatud kohaletoimetamistähtajad on indikatiivsed ning võivad sõltuda asjaoludest, mis ei ole Ridikyli määratleda! Ridikyl ei vastuta hilinemiste eest ülalviidatud kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava ettevõtte protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest. Ridikyl võtab vastutuse tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul. Kauba kättesaamise hetkest pakiautomaadist või kullerteenuse pakkujalt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest pakiautomaadist või kullerteenuse pakkujalt. Ridikyl ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, kehtib talle vaid tavapärane seadusega ettenähtud lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus).